Call Us (111) 234 - 5678

21/B, London Campus, British Road, Birmingham, UK

Kogo szkolimy?

Nasze szkolenia ze względów terytorialnych przede wszystkim adresujemy dla firm i osób z województwa śląskiego. Bez znaczenia natomiast jest czy firma jest mała, duża, rodzinna czy jednoosobowa, to są tylko pewne mierniki. Z naszej oferty może skorzystać każdy kto ma chęć nauczenia się czegoś nowego, pragnie wykorzystywać wiedzę teoretyczną w praktyce lub chce usprawnić działanie swojego przedsiębiorstwa. Miejsca szkoleń tak jak i ich zakres indywidualnie dostosowujemy do potrzeb naszych klientów.

Prowadzisz firmę, zastanawiasz się nad szkoleniem, analizujesz rynek – dobrze trafiłeś!

Wiemy, jak dobrać ofertę szkoleniową dla Państwa potrzeb – dopasujemy do nich także cenę oraz terminy szkoleń, by mogli Państwo cieszyć się zwiększeniem wydajności Waszych działań.

Cel szkoleń

Zależy nam, by uczestnicy szkoleń potrafili wykorzystać w pracy z klientami jak najwięcej z tego, co przekażemy i przećwiczymy w trakcie treningów. Szkolenia to w większości warsztaty z zaimprowizowaniem naturalnych sytuacji, w jakich na co dzień znajdują się Państwa pracownicy – to nie jest sucha teoria tylko praktyczna wiedza dająca korzyści od zaraz!

Metody szkoleniowe

Kierujemy się zasadą trening czyni mistrza, dlatego skupiamy się na częstym powtarzaniu wpajanych umiejętności. Stosujemy sprawdzone w praktyce metody szkoleniowe, które są wynikiem naszego długoletniego doświadczenia w tej dziedzinie. Skupiamy się na tym, by szkolenia były ciekawą formą pozyskania nowych umiejętności, dlatego większa jego część to warsztaty i scenki. Ważne jest dla nas, aby uczestnicy szkoleń po powrocie do swojego normalnego zawodowego świata, potrafili wprowadzić w życie nową wiedzę.

Trenerzy i pomoce szkoleniowe

Oddajemy do Państwa dyspozycji trenerów, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Dzięki nim dostosują się Państwo do oczekiwań swoich klientów. Uczestnicy treningu otrzymają materiały szkoleniowe, które są pomocą w przeprowadzeniu oraz analizie procesu komunikacji z rozmówcą.

Korzyści

Przede wszystkim pracownicy Państwa firmy dostaną odpowiedź na pytanie, dlaczego warto się starać. Dowiedzą się, jak ważną rolę pełnią w firmie i jaki mają wpływ na jej wizerunek na rynku. Wzmocnią swoje umiejętności w aspektach sprzedażowych oraz nauczą się identyfikować potrzeby klienta. Dzięki temu będą lepiej dobierać produkty lub usługi, co przełoży się na zadowolenie ich samych, klientów oraz Państwa, ponieważ zauważycie to w wyniku ostatecznym.

Dzięki naszym szkoleniom nastąpi zmiana nastawienia oraz wizerunku – z osoby przekazującej suche informacje na „sprzedawcę z krwi i kości”. Podstawą całego procesu jest budowa wartości sprzedawcy, czego efektem będzie wzrost obrotów w firmie.

Terminy i miejsca szkoleń uzgadniamy z Państwem indywidualnie. Istnieje możliwość organizacji treningów przez cały tydzień.

W celu ustalenia szczegółów i w przypadku pytań, prosimy o kontakt.

Firma szkoleniowa BrokerMar
Szkolenia, coach, Katowice