Call Us (111) 234 - 5678

21/B, London Campus, British Road, Birmingham, UK

Zarządzanie

Szkolenia dotyczące zarządzania:

  • podniesienie kwalifikacji kadry managerskiej, kierowników, właścicieli firm,
  • techniki motywacji zespołu,
  • skuteczne sposoby rozwiązywania konfliktów.

Treningi

Nowoczesne metody zarządzania

Jak podtrzymywać pozycję w dobie kryzysu? Spadek wskaźników finansowych i mała motywacja pracowników to jeszcze nie powód, by rezygnować z prawidłowego rozwoju firmy. Nauczymy Państwa, jakie techniki stosować, by ciągle iść naprzód. Dowiedzą się Państwo, jak sprostać negatywnym skutkom funkcjonowania gospodarki rynkowej.

Sprawna komunikacja interpersonalna

Trening ma na celu rozwinięcie umiejętności z zakresu komunikacji – werbalnej, ale również opierającej się na gestach, mowie ciała oraz sposobie wypowiedzi. Jasna komunikacja to dobre samopoczucie pracowników, a więc również lepsze efekty pracy. Z nami zwiększą Państwo wydajność firmy.

Jak rozwiązywać konflikty

Techniki mediacyjne to bardzo istotna umiejętność każdego kierującego zespołem pracowników. Konflikty i nieporozumienia zdarzają się w nawet najbardziej zgranych grupach pracowniczych, dlatego warto wiedzieć, jak sobie z nimi radzić.

Nauczymy Państwa, jak podejść do problemu, by rozwiązać go z korzyścią dla obu stron – znacznie ułatwi to pracę z zespołem.

Skuteczne metody kierowania zespołem

Manager powinien być liderem – nie tylko w odczuciu innych, ale także w swoim, ponieważ wtedy czuje się pewnie. Dowiedzą się Państwo, jak zarządzać czasem pracy zespołu, jak rozdzielać obowiązki i jak najefektywniej przystąpić do realizacji zadań.

Techniki motywacyjne

Motywuje najlepiej dobre samopoczucie pracowników oraz pewność, że dzięki solidnej pracy osiągną wymierne korzyści. Nauczymy Państwa, jak zadbać o zadowolenie swojego zespołu i jak sprawić, by pracował on coraz lepiej.

Zobacz również:

szkolenia sprzedażowe
szkolenia z autoprezentacji